Dé recreanten volleybalcompetitie van Amersfoort e.o.

29 mrt 2023

Het programma voor deze avond

  • Tijd
    19:00 - 19:04
    Taak
    Alle teams helpen de velden opbouwen
  • Tijd
    19:04 - 19:30
    Veld
    1
    Team 1
    't Hofland
    Team 2
    Net Fout
    Scheidsrechter & teller
    Switch D1
    Uitslag
    2 - 2
  • Tijd
    19:04 - 19:30
    Veld
    2
    Opmerking
    Geen wedstrijd
  • Tijd
    19:04 - 19:30
    Veld
    3
    Opmerking
    Geen wedstrijd
  • Tijd
    19:04 - 19:30
    Veld
    4
    Team 1
    Dreamteam
    Team 2
    HopsaKEI
    Scheidsrechter & teller
    BreeKEIzers
    Uitslag
    0 - 4
    Tijd
    19:34 - 20:00
    Veld
    1
    Team 1
    Switch D1
    Team 2
    De Pepermuntjes
    Scheidsrechter & teller
    't Hofland
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    19:34 - 20:00
    Veld
    2
    Team 1
    Net Fout
    Team 2
    De Sloffe Zaak
    Scheidsrechter & teller
    't Hofland
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    19:34 - 20:00
    Veld
    3
    Team 1
    HUP
    Team 2
    Dreamteam
    Scheidsrechter & teller
    HopsaKEI
    Uitslag
    0 - 4
    Tijd
    19:34 - 20:00
    Veld
    4
    Team 1
    Team ALO
    Team 2
    BreeKEIzers
    Scheidsrechter & teller
    HopsaKEI
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    20:04 - 20:30
    Veld
    1
    Team 1
    't Hofland
    Team 2
    Hot en Zot
    Scheidsrechter & teller
    De Pepermuntjes
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    20:04 - 20:30
    Veld
    2
    Team 1
    De Willies
    Team 2
    De Sloffe Zaak
    Scheidsrechter & teller
    De Pepermuntjes
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    20:04 - 20:30
    Veld
    3
    Team 1
    HUP
    Team 2
    Forza 5
    Scheidsrechter & teller
    Dreamteam
    Uitslag
    3 - 1
    Tijd
    20:04 - 20:30
    Veld
    4
    Team 1
    Forza 3
    Team 2
    HopsaKEI
    Scheidsrechter & teller
    Dreamteam
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    20:34 - 21:00
    Veld
    1
    Team 1
    Switch D1
    Team 2
    't Hofland
    Scheidsrechter & teller
    De Sloffe Zaak
    Uitslag
    1 - 3
    Tijd
    20:34 - 21:00
    Veld
    2
    Team 1
    Net Fout
    Team 2
    De Pepermuntjes
    Scheidsrechter & teller
    Hot en Zot
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    20:34 - 21:00
    Veld
    3
    Team 1
    Forza 5
    Team 2
    Team ALO
    Scheidsrechter & teller
    HUP
    Uitslag
    0 - 4
    Tijd
    20:34 - 21:00
    Veld
    4
    Team 1
    Dreamteam
    Team 2
    BreeKEIzers
    Scheidsrechter & teller
    Forza 3
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    21:04 - 21:30
    Veld
    1
    Team 1
    Switch D1
    Team 2
    De Willies
    Scheidsrechter & teller
    Net Fout
    Uitslag
    1 - 3
    Tijd
    21:04 - 21:30
    Veld
    2
    Team 1
    De Sloffe Zaak
    Team 2
    Hot en Zot
    Scheidsrechter & teller
    Net Fout
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    21:04 - 21:30
    Veld
    3
    Team 1
    HUP
    Team 2
    HopsaKEI
    Scheidsrechter & teller
    Team ALO
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    21:04 - 21:30
    Veld
    4
    Team 1
    Forza 3
    Team 2
    BreeKEIzers
    Scheidsrechter & teller
    Team ALO
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    21:34 - 22:00
    Veld
    1
    Team 1
    De Willies
    Team 2
    Net Fout
    Scheidsrechter & teller
    Switch D1
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    21:34 - 22:00
    Veld
    2
    Team 1
    't Hofland
    Team 2
    De Pepermuntjes
    Scheidsrechter & teller
    Hot en Zot
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    21:34 - 22:00
    Veld
    3
    Team 1
    Forza 5
    Team 2
    HopsaKEI
    Scheidsrechter & teller
    Forza 3
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    21:34 - 22:00
    Veld
    4
    Team 1
    Dreamteam
    Team 2
    Team ALO
    Scheidsrechter & teller
    BreeKEIzers
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    22:04 - 22:30
    Veld
    1
    Team 1
    Switch D1
    Team 2
    Hot en Zot
    Scheidsrechter & teller
    De Willies
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    22:04 - 22:30
    Veld
    2
    Team 1
    De Sloffe Zaak
    Team 2
    De Pepermuntjes
    Scheidsrechter & teller
    De Willies
    Uitslag
    0 - 4
    Tijd
    22:04 - 22:30
    Veld
    3
    Team 1
    HUP
    Team 2
    BreeKEIzers
    Scheidsrechter & teller
    Forza 5
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    22:04 - 22:30
    Veld
    4
    Team 1
    Team ALO
    Team 2
    Forza 3
    Scheidsrechter & teller
    Forza 5
    Uitslag
    4 - 0
  • Tijd
    22:34 - 23:00
    Veld
    1
    Opmerking
    Geen wedstrijd
  • Tijd
    22:34 - 23:00
    Veld
    2
    Opmerking
    Geen wedstrijd
  • Tijd
    22:34 - 23:00
    Veld
    3
    Team 1
    De Willies
    Team 2
    Hot en Zot
    Scheidsrechter & teller
    De Sloffe Zaak
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    22:34 - 23:00
    Veld
    4
    Team 1
    Forza 5
    Team 2
    Forza 3
    Scheidsrechter & teller
    HUP
    Uitslag
    4 - 0
  • Tijd
    22:34 - 22:44
    Taak
    Alle teams helpen de velden opruimen