Dé recreanten volleybalcompetitie van Amersfoort e.o.

25 jan 2023

Het programma voor deze avond

  • Tijd
    19:00 - 19:04
    Taak
    Alle teams helpen de velden opbouwen
  • Tijd
    19:04 - 19:30
    Veld
    1
    Team 1
    Alles Kan! (Forza 1)
    Team 2
    Soms heel goed (Forza 4)
    Scheidsrechter & teller
    Dorpsslagerij Tim
    Uitslag
    2 - 2
  • Tijd
    19:04 - 19:30
    Veld
    2
    Opmerking
    Geen wedstrijd
  • Tijd
    19:04 - 19:30
    Veld
    3
    Opmerking
    Geen wedstrijd
  • Tijd
    19:04 - 19:30
    Veld
    4
    Team 1
    KEIleuk
    Team 2
    Sovoco Girls
    Scheidsrechter & teller
    VVB
    Uitslag
    0 - 4
    Tijd
    19:34 - 20:00
    Veld
    1
    Team 1
    Game On
    Team 2
    Dorpsslagerij Tim
    Scheidsrechter & teller
    Alles Kan! (Forza 1)
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    19:34 - 20:00
    Veld
    2
    Team 1
    Boni Supermarkt Hoogland
    Team 2
    Soms heel goed (Forza 4)
    Scheidsrechter & teller
    Alles Kan! (Forza 1)
    Uitslag
    1 - 3
    Tijd
    19:34 - 20:00
    Veld
    3
    Team 1
    VVB
    Team 2
    Unicornus
    Scheidsrechter & teller
    Matchpoint
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    19:34 - 20:00
    Veld
    4
    Team 1
    Piet's Pinguïns
    Team 2
    Sovoco Girls
    Scheidsrechter & teller
    KEIleuk
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    20:04 - 20:30
    Veld
    1
    Team 1
    Keisquad
    Team 2
    BeKEIk't
    Scheidsrechter & teller
    Soms heel goed (Forza 4)
    Uitslag
    0 - 4
    Tijd
    20:04 - 20:30
    Veld
    2
    Team 1
    Game On
    Team 2
    Alles Kan! (Forza 1)
    Scheidsrechter & teller
    Soms heel goed (Forza 4)
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    20:04 - 20:30
    Veld
    3
    Team 1
    Matchpoint
    Team 2
    Piet's Pinguïns
    Scheidsrechter & teller
    Boni Supermarkt Hoogland
    Uitslag
    1 - 3
    Tijd
    20:04 - 20:30
    Veld
    4
    Team 1
    KEIleuk
    Team 2
    Unicornus
    Scheidsrechter & teller
    Sovoco Girls
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    20:34 - 21:00
    Veld
    1
    Team 1
    Keisquad
    Team 2
    Boni Supermarkt Hoogland
    Scheidsrechter & teller
    BeKEIk't
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    20:34 - 21:00
    Veld
    2
    Team 1
    Dorpsslagerij Tim
    Team 2
    Soms heel goed (Forza 4)
    Scheidsrechter & teller
    BeKEIk't
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    20:34 - 21:00
    Veld
    3
    Team 1
    Matchpoint
    Team 2
    Sovoco Girls
    Scheidsrechter & teller
    Piet's Pinguïns
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    20:34 - 21:00
    Veld
    4
    Team 1
    VVB
    Team 2
    KEIleuk
    Scheidsrechter & teller
    Piet's Pinguïns
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    21:04 - 21:30
    Veld
    1
    Team 1
    Game On
    Team 2
    Boni Supermarkt Hoogland
    Scheidsrechter & teller
    Keisquad
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    21:04 - 21:30
    Veld
    2
    Team 1
    Alles Kan! (Forza 1)
    Team 2
    Dorpsslagerij Tim
    Scheidsrechter & teller
    Keisquad
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    21:04 - 21:30
    Veld
    3
    Team 1
    BeKEIk't
    Team 2
    Soms heel goed (Forza 4)
    Scheidsrechter & teller
    Matchpoint
    Uitslag
    1 - 3
    Tijd
    21:04 - 21:30
    Veld
    4
    Team 1
    Piet's Pinguïns
    Team 2
    Unicornus
    Scheidsrechter & teller
    VVB
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    21:34 - 22:00
    Veld
    1
    Team 1
    Keisquad
    Team 2
    Game On
    Scheidsrechter & teller
    Boni Supermarkt Hoogland
    Uitslag
    0 - 4
    Tijd
    21:34 - 22:00
    Veld
    2
    Team 1
    Alles Kan! (Forza 1)
    Team 2
    BeKEIk't
    Scheidsrechter & teller
    Dorpsslagerij Tim
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    21:34 - 22:00
    Veld
    3
    Team 1
    VVB
    Team 2
    Sovoco Girls
    Scheidsrechter & teller
    Unicornus
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    21:34 - 22:00
    Veld
    4
    Team 1
    Matchpoint
    Team 2
    KEIleuk
    Scheidsrechter & teller
    Unicornus
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    22:04 - 22:30
    Veld
    1
    Team 1
    Keisquad
    Team 2
    Dorpsslagerij Tim
    Scheidsrechter & teller
    Game On
    Uitslag
    4 - 0
    Tijd
    22:04 - 22:30
    Veld
    2
    Team 1
    Boni Supermarkt Hoogland
    Team 2
    BeKEIk't
    Scheidsrechter & teller
    Game On
    Uitslag
    2 - 2
    Tijd
    22:04 - 22:30
    Veld
    3
    Team 1
    VVB
    Team 2
    Piet's Pinguïns
    Scheidsrechter & teller
    KEIleuk
    Uitslag
    3 - 1
    Tijd
    22:04 - 22:30
    Veld
    4
    Team 1
    Matchpoint
    Team 2
    Unicornus
    Scheidsrechter & teller
    Sovoco Girls
    Uitslag
    4 - 0
  • Tijd
    22:34 - 22:44
    Taak
    Alle teams helpen de velden opruimen